3 Şubat SPD Üyeler Buluşmasına Davetlisiniz!
Değerli Üyelerimiz,
2019 yılı kapanırken gerçekleştirdiğimiz Bütünlük için Sanat ve Sanat Terapisi Sempozyumu’nda sizlerle buluşmanın heyecanını hala taşıyoruz. 2020 yılında da Sanat Psikoterapileri Derneği Yönetim Kurulu olarak üyelerimizle daha sağlam bağlar kurmak istiyoruz. Bu niyetten yola çıkarak; üyelerimizin, birbirleriyle yüz yüze iletişim kuracağı, mesleki paylaşımda bulunacağı ve dayanışma içinde olacağı bir ortam yaratmaya, birlikte düşünmeye, paylaşmaya ve üretmeye karar verdik. 3 Şubat 2020 tarihinde 18:30-21:30 saatleri arasında İTÜ Maçka Kampüsü Sosyal Tesisler’de gerçekleşmesini planladığımız “Üyeler Buluşması”na sizleri davet ediyoruz. Tanışmak, sohbet etmek, mesleki temasları geliştirmek, uğrayıp bir merhaba demek, ihtiyaç, soru ve önerilerinizi paylaşmak üzere; katılabildiğiniz yerinden bu buluşmada olmanızı önemsiyoruz. 3 Şubat’ta görüşmek dileğiyle, Tarih: 3 Şubat 2020 Pazartesi Saat: 18:30-21:30 Yer: İTÜ Maçka Sosyal Tesisler; Arı Kovanı Salonu Sanat Psikoterapileri Derneği Yönetim Kurulu Adına, -- Sevin Seda Güney Uzm. Dans ve Hareket Psikoterapisti Sanat Psikoterapileri Derneği Genel Başkanı Instagram/ @sanatpsikoterapileri Facebook/ @SanatPsikoterapileriDernegi Sanat Psikoterapileri Derneği E-bülteni'ne üye misiniz? Üye olmak için tıklayınız. |